Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. KOMFORTNÍ ZÁRUKA
KOMFORTNÍ ZÁRUKA

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vám nabídnout pro šicí stroje prodávané v našem e-shopu www.svet-siti.cz speciální zvýhodněné podmínky záručního servisu, které zahrnují vyzvednutí stroje u vás doma, jeho opravu a odeslání zpět k vám na naše náklady.

Vzhledem k tomu, že v našem e-shopu prodáváme pouze kvalitní a prověřené šicí stroje, nabízí internetový obchod www.svet-siti.czexkluzivní podmínky na záruční servis. Když nakupujete šicí stroje u nás, již nemusíte pátrat, kde je nejbližší záruční servis. V případě poruchy v záruční době stačí jednoduše zavolat na naši bezplatnou zákaznickou linku 800 100 687, sdělit potřebné údaje a nachystat stroj pro přepravu. O více se starat nemusíte !

Stroj si u vás vyzvedne přepravce, zdarma jej odveze k nám, zdarma jej opravíme a zdarma přivezeme zpět v co nejkratší době.

Postup pro vyřízení záruční opravy :
1. V případě poruchy šicího stroje v záruční době si připravíte záruční list se všemi údaji.

2. Na bezplatné zákaznické lince 800 100 687 nahlásíte typ závady. (V případě, že servisní technik zjistí, že se jedná o banální závadu a lze ji snadno odstranit ve spolupráci s vámi, může vám pomoci bez zbytečné přepravy stroje).

3. Dohodnete se servisním technikem den, kdy může přepravce stroj vyzvednout, a přesnou adresu, kde bude stroj  připraven (u vás doma, v zaměstnání, u sousedů nebo příbuzných) a nahlásíte vaši adresu, e-mail a telefonní kontakt, na který vám bude volat přepravce.

4. Stroj zabalíte nejlépe do původní krabice s originálními vycpávkami, přiložíte záruční list (nebo jeho kopii) a v dohodnutém čase jej předáte dopravci.

Spolehlivé a kvalitní šicí stroje LADA - tradiční česká značka s 5-ti letou zárukou. Levné a komplexní nakupování v obchodním domě Český obchoďák. Velký výběr kompresorů a nářadí - Kompresory prodej nářadí i náhradních dílů. E-shop s tématikou svatební výzdoba, svatební dekorace, svatební oznámení a doplňky Brno.

Informace pro zákazníky

O nás

Obchodní podmínky

Kde nás najdete

Krapkova 10
779 00, Olomouc

Potřebujete poradit ?
Volejte zdarma naši zákaznickou linku