KOMFORTNÍ ZÁRUKA
KOMFORTNÍ ZÁRUKA

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vám nabídnout pro šicí stroje prodávané v našem e-shopu www.svet-siti.cz speciální zvýhodněné podmínky záručního servisu, které zahrnují vyzvednutí stroje u vás doma, jeho opravu a odeslání zpět k vám na naše náklady.

Vzhledem k tomu, že v našem e-shopu prodáváme pouze kvalitní a prověřené šicí stroje, nabízí internetový obchod www.svet-siti.cz exkluzivní podmínky na záruční servis. Když nakupujete šicí stroje u nás, již nemusíte pátrat, kde je nejbližší záruční servis. V případě poruchy v záruční době stačí jednoduše zavolat na naši bezplatnou zákaznickou linku 800 100 687, sdělit potřebné údaje a nachystat stroj pro přepravu. O více se starat nemusíte !

Stroj si u vás vyzvedne přepravce, zdarma jej odveze k nám, zdarma jej opravíme a zdarma přivezeme zpět v co nejkratší době.

Postup pro vyřízení záruční opravy :
1. V případě poruchy šicího stroje v záruční době si připravíte záruční list se všemi údaji.

2. Na bezplatné zákaznické lince 800 100 687 nahlásíte typ závady. (V případě, že servisní technik zjistí, že se jedná o banální závadu a lze ji snadno odstranit ve spolupráci s vámi, může vám pomoci bez zbytečné přepravy stroje).

3. Dohodnete se servisním technikem den, kdy může přepravce stroj vyzvednout, a přesnou adresu, kde bude stroj  připraven (u vás doma, v zaměstnání, u sousedů nebo příbuzných) a nahlásíte vaši adresu, e-mail a telefonní kontakt, na který vám bude volat přepravce.

4. Stroj zabalíte nejlépe do původní krabice s originálními vycpávkami, přiložíte záruční list (nebo jeho kopii) a v dohodnutém čase jej předáte dopravci.