Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Šicí stroje
  3. JUKI TL-2200QVP Mini - šicí stroj

JUKI TL-2200QVP Mini - šicí stroj

JUKI TL-2200QVP Mini - šicí stroj TL-2200QVP Mini je profesionální přenosný šicí stroj s průmyslovou konstrukcí a průmyslovým vertikálním chapačem, ši... celý popis
Dostupnost
2 - 3 dny
Cena bez DPH
23 132 Kč
27 990 Kč
ks
Číslo produktu:817
Výrobce:Juki
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

JUKI TL-2200QVP Mini - šicí stroj

TL-2200QVP Mini je profesionální přenosný šicí stroj s průmyslovou konstrukcí a průmyslovým vertikálním chapačem, šicí stroj s jednou jehlou, s vázaným stehem. Konstrukce z hliníkového odlitku zaručuje výsledky průmyslové kvality.
Nová generace modelové řady TL pokračuje v myšlence kompaktního šicího stroje s průmyslovými parametry, pevnou kovovou konstrukcí, vysokou rychlostí šití pro klasické šití i pro patchwork a quilt. Vysoká rychlost šití JUKI TL--2200QVP splňuje Vaše průmyslové šicí nároky.
JUKI TL-2200QVP Mini je přenosný jednojehlový šicí stroj, který dokáže podávat látku a šít rychlostí až 1500 stehů/min. Naopak pro velmi přesné a pomalé šití oceníte velmi nízkou minmální rychlost 55 stehů/min.
Přesvědčte se sami o kvalitě a mnoha malých užitečných informací z průmyslového sektoru šicího stroje JUKI TL--2200QVP Mini. Tento model se liší od běžného šicího stroje větším prostorem od jehly vpravo 215mm (8,5´´) i větším volným prostorem do výšky od jehly vpravo 150mm (6´´), výkonem i silou průrazu jehly materiálem a pevnou kovovou konstrukcí, která zajišťuje velkou odolnost stroje a velkou životnost a i těžké materiály je již snadné šít.


Noční spouštěč Juki

nabízí dvě funkce. Můžete s tímto jedinečným spouštěčem ovládat rychlost šití nebo po došití sešlápnutím patní části ovládacího pedálu můžete odstřihnout horní i spodní nit. a tím ukončit šití automatickým odstřižením horní i spodní nitě. Již nemusíte mačkat žádné tlačítko na stroji a můžete se soustředit na šití až do konce a obě Vaše ruce se plně mohou věnovat šití.

Nastavení maximální rychlosti stroje
Pomocí posuvného ovladače snadno nastavíte maximální rychlost stroje od 200 do 1500 stehů za minutu. Máte tak dokonalou kontrolu nad rychlostí stroje jak při sešívání patchworku tak při quiltování. 

Automatický odstřih niti
Automatickým odstřihem niti můžete dle potřeby odstřihnout zároveň horní i spodní nit. Využijte mechanismus odstřihu nití, se kterým pracuje řada průmyslových strojů Juki.

Automatický navlékač jehly
Automatickým navlékačem navlečete jehlu rychle a snadno bez namáhání očí. Můžete tak kdykoli bez problémů změnit barvu niti.

Jehla nahoru/dolů
Změnu polohy jehly provedete jednoduše pouhým stisknutím tlačítka. Přidržíte-li toto tlačítko stisknuté, stroj šije pomalu steh za stehem.

Kolení páka
Kolenní páka umožňuje zdvihat a spouštět přítlačnou patku bez použití rukou. Přítlačnou patku můžete zdvihnout až do výšky 12 mm.

Zasouvání podavače
Podavač zasunete a vysunete pouhým nastavením přepínače. Se zasunutým podavačem můžete lehce a přesně volně quiltovat v libovolném směru.

Větší pracovní plocha
S velkou pracovní plochou až 590 mm (s nasazeným přídavným stolkem) si TL-2200QVP Mini hravě poradí i s velkými quilty. Přídavný pracovní stolek je již v základní výbavě šicího stroje JUKI TL-2200QVP Mini

 

Funkce pro dokonalou kvalitu stehů:

- Předpínač niti zaručuje plynulé a rovnoměrné podávání niti do jehly bez kroucení, bez ohledu na zvolenou tloušťku niti. Předchází chvění niti při vysoké rychlosti šití a umožňuje přesné jemné nastavení napětí.

- TL-2200QVP Mini má také stupnici pro nastavení napětí nitě, která umožňuje přizpůsobit napětí podle používané nitě a látky.

- Plynulé nastavení přítlaku patky. Přítlak patky lze přizpůsobit různým tloušťkám látek otáčením knoflíku nahoře na stroji.

- Plně rotační chapač s vodorovnou osou Vytváří dokonale vyvážené stehy pro nádherné švy. Napětí spodní niti lze též nastavit.

 - Podávací zoubky ze speciální oceli

 

Technické parametry:
Rychlost šití: 55 - 1500 stehů/min.
Délka stehu: max. 6 mm
Zdvih patky: dvě pozice max. 12 mm (páčkou max. 9 mm, kolenní pákou max. 12 mm)
Jehly: HA x 1 (130/705H) č. 7- č. 18
Vnější rozměr (š x v x h): 452 x 350 x 219 mm
Vnitřní rozměr (š x v x h): 215 x 150 x 219 mm
Hmotnost samotného stroje: 11,5kg
Zboží zařazeno v kategoriích

Spolehlivé a kvalitní šicí stroje LADA - tradiční česká značka s 5-ti letou zárukou. Levné a komplexní nakupování v obchodním domě Český obchoďák. Velký výběr kompresorů a nářadí - Kompresory prodej nářadí i náhradních dílů. E-shop s tématikou svatební výzdoba, svatební dekorace, svatební oznámení a doplňky Brno.

Jak nakupovat
Kde nás najdete

Krapkova 10
779 00, Olomouc

 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.