Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Babylock

40 let v čele overlocků

V roce 1964 si Baby Lock řekl, že je trh s šicími stroji pro domácnost připraven na pokročilý overlock. Továrny potřebovaly na výrobu oděvů minuty, zatímco doma to trvalo jejich šití hodiny. S touto myšlenkou překonstruoval Baby Lock své průmyslové stroje pro domácí trh tím, že je vyrobil menší a lehčí. V roce 1967 byl představen první model. EF-205 se stal prvním overlockem pro domácnost.

Už 40 let si Baby Lock drží vedoucí pozici v oboru konstrukce nejlepších overlocků na světě. Pouze Baby Lock nabízí patentované vymoženosti, jako je navlékání vzduchem „Jet-Air Threading™, díky němuž je navlečení overlocku dílem okamžiku, či automatický systém vedení nití, který nevyžaduje nastavení napětí. Od osminitného Evolve až k Imagine Wave je výběr stehů nepřekonatelný, stejně jako jednoduchost obsluhy.

Zajděte k místnímu prodejci Baby Lock a podívejte se, jak overlocky Baby Lock mohou navždy změnit způsob Vašeho šití.

Jestli jste už někdy šili na overlocku, víte, že většina je jich natolik složitá, že nejvíce času vždy zabírá navlečení stroje a nastavení napětí. Nebo, jestli jste na něm nešili, je to možná tím, že Vás odradilo tolik nití. Kam vedou? A co dělají?

Tak je tu dobrá zpráva. Overlocky Baby Lock tyto bolesti navždy odstranily. Nyní můžete navléci overlock tak rychle, že se budete divit, kde se ve Vás dříve braly ty obavy. Se systémem Jet-Air ThreadingTM, který musíte vidět, abyste tomu uvěřili, se stroje navléknou stisknutím jediné páčky. Každou nit tak pošlete přesně tam, kam patří. A co víc, už nikdy nebudete muset nastavovat napětí. To znamená, že budete moci více šít a méně se starat.

Patentované funkce Baby Lock

 1. Navlékací systém Air-Jet ThreadingTM
 2. Systém automatického vedení nití
 3. Trubkové smyčkovače
 4. Systém pohonu smyčkovače
 5. Pokročilé vedení nože a jednocestná spojka
 6. Plně ovladatelný diferenciální posuv
 7. Délka stehu nastavitelná knoflíkem a automatický rolovaný lem
 8. Systém posuvu látky
 9. Vertikální pronikání jehly
 10. Napínací talířky pro řetízek/prádlový steh (pouze Evolve)
 11. Možnost 8/7/6 nitného stehu (pouze Evolve)
 12. Vyjetí řetízkem u prádlového stehu (pouze Evolve)
 13. Systém navlékání jehel (pouze Imagine Wave)
 14. Jednotka pro vedení niti k vlnitému stehu (pouze Imagine Wave)
 15. Nastavení šířky stehu

Trubkové smyčkovače - Představte si, že nit není vidět a nikde nejsou žádná vodítka. Díky tomu můžete navlékat nitě v libovolném pořadí. Proto je práce s Baby Lockem mnohem pohodlnější.

Plně ovladatelný diferenciální posuv - Stále stejně plynulý posuv látky i při řasení. Mechanismus zubů a mechanismus diferenciálního podavače jsou spojeny do jediného velmi silného systému, s nímž můžete plynule nařasit jakoukoli látku. Konec nežádoucího shrnování.

Pokročilé vedení nože - Hladce a přesně ořízne látku jakékoli síly. Větší nůž pro snadný průchod ještě silnější látky.

Vertikální pronikání jehly - Chrání Vaší látku. Vertikální jehly nepoškodí, ani nepomačkají látku tak, jako šikmé. Můžete šít nejrůznější látky bez obav z ohnutí jehly.

Navlékač jehly - Je to rychlé a snadné. Jediným dotykem páčky navlečete u strojů Imagine Wave a Imagine nit do každé jehly Žádné další strefování při navlékání jehel.

Zobrazuji 1-2 z 2
 • Doprava ZDARMA
Babylock Blind BL-101
Cena před slevou 15 990 Kč
15 990 Kč
13 215 Kč bez DPH
15 990 Kč
13 215 Kč bez DPH
 • Doprava ZDARMA
Babylock Sashiko
Cena před slevou 39 990 Kč
38 990 Kč
32 223 Kč bez DPH
38 990 Kč
32 223 Kč bez DPH
Produktů na stránku 72144216

Spolehlivé a kvalitní šicí stroje LADA - tradiční česká značka s 5-ti letou zárukou. Levné a komplexní nakupování v obchodním domě Český obchoďák. Velký výběr kompresorů a nářadí - Kompresory prodej nářadí i náhradních dílů. E-shop s tématikou svatební výzdoba, svatební dekorace, svatební oznámení a doplňky Brno.

Informace pro zákazníky

O nás

Obchodní podmínky

Kde nás najdete

Krapkova 10
779 00, Olomouc

Potřebujete poradit ?
Volejte zdarma naši zákaznickou linku